Otteluohjelmat

OTTELUOHJELMAT

Tältä sivulta löydät sarjojen 04/05A, 04/05B, 06/07, 07/08a, 07/08B, 08/09A, 08/09b, 09/10A, 09/10B, 10/11A, 10/11B otteluohjelman ja reaaliaikaisen tulospalvelun. ylävalikosta voitte valita halutun sarjan.

SARJA 04/05A

17.2.2019 SYDÄN-LAUKAAN KOULU OTTELUT & TULOKSET

Koti
klo
Vieras
Laukaan kings oilers
13:30
o2jkl d1 valkoinen
o2 c2-pojat kilpa
14:30
o2jkl d1 musta
o2jkl d1 valkoinen
15:30
muury 05
o2 c2-pojat kilpa
16:30
laukaan kings oilers
muury 05
17:30
o2jkl d1 musta
 
 
 
   
   
   

SARJA 04/05B

9.3.2019 VAAJAKOSKEN LIIKUNTAHALLI OTTELUT&TULOKSET

KotikloVieras
O2JKL d2
10:00
happee d2 musta
kapa-51
11:00
suolahden urho 05/06
happee d2 musta
12:00
o2jkl c-tytöt
suolahden urho 05/06
13:00
O2JKL d2
o2jkl c-tytöt
14:00
kapa-51
 
  
 
 
 
 
 
 

SARJA 06/07

17.2.2019 KANGASNIEMI KANKAISTEN KOULU OTTELUT & TULOKSET

KotikloVieras
KAPA-51
10:30
TIPA 06/07
HAPPEE D2 VALKOINEN
11:30
SUOLAHDEN URHO 06
TIPA 06/07
12:30
LAUKAAN KINGS FLAMES
O2JKL D1 ORANSSI
13:30
HAPPEE D2 VALKOINEN
SUOLAHDEN URHO 06
14:30
MUURY 06
LAUKAAN KINGS FLAMES
15:30
O2JKL D1 ORANSSI
MUURY 06
16:30
KAPA-51

SARJA 07/08A

17.2.2019 PALOKAN KOULUKESKUS OTTELUT & TULOKSET

KOTIkloVIERAS
o2jkl 07/08 musta
9:15
o2jkl 07/08 oranssi
duo jämsä
10:15
suolahden urho 07/08
o2jkl 07/08 oranssi
11:15
o2jkl 07/08 valkoinen
O2JKL 07/08 musta
12:15
duo jämsä
suolahden urho 07/08
13:15
o2jkl 07/08 valkoinen

SARJA 07/08B

16.2.2019 VAAJAKOSKEN LIIKUNTAHALLI

KOTIkloVIERAS
o2-jkl 07/08 punainen
10:00
O2-JKL D-tytöt
kapa-51
11:00
Muuramen yritys p07
O2-JKL D-tytöt
12:00
muuramen yritys p08
laukaan kings jets
13:00
kapa-51
muuramen yritys p07
14:00
o2-jkl 07/08 punainen
muuramen yritys p08
15:00
laukaan kings jets

SARJA 08/09A

10.3.2019 PALOKAN LIIKUNTAHALLI

Koti
klo
Vieras
o2-jkl 09 punainen
10:30
DUO JÄMSÄ
tipa
11:15
suolahden urho -08/09
pisaba -08/09
12:00
duo jämsä
happee e2
12:45
tipa
suolahden urho -08/09
13:30
o2-jkl 09 punainen
happee e2
14:15
pisaba -08/09
   
   
   

SARJA 08/09B

9.3.2019 SYDÄN-LAUKAAN KOULU

Koti
klo
Vieras
laukaan kings sharks west
10:30
flanels
muuramen yritys p08 blacks
11:15
toiri
o2-jkl 09 valk b
12:00
flanels
o2-jkl 09 valk a
12:45
muuramen yritys p08 blacks
toiri
13:30
o2-jkl 09 valk b
o2-jkl 09 valk a
14:15
laukaan kings sharks west
 
 
   

SARJA 09/10A

17.2.2019 MUURAMEN KULTTUURIKESKUS

KotikloVieras
muury reds
10:30
O2-JKL 09 keltainen
muury blacks
11:15
toiri panthers
O2-JKL 09 keltainen
12:00
o2-jkl 09 punainen
TiPa
12:45
muury blacks
toiri
13:30
happee 09/10
o2-jkl 09 punainen
14:15
TIPA
happee 09/10
15:00
muury reds

SARJA 09/10B

16.2.2019 SYDÄN-LAUKAAN KOULU

KotikloVieras
LAUKAAN KINGS SHARKS EAST
10:30
Flanels ry 2010 pojat
duo jämsä
11:15
lievestuoreen kisa
flanels ry 2010 pojat
12:00
leppäveden leppä
o2jkl e-tytöt
 12:45
duo jämsä
lievestuoreen kisa
 13:30
o2jkl f2 musta
leppäveden leppä
 14:15
o2jkl e-tytöt
o2jkl f2 musta
 15:00
laukaan kings sharks east
   

SARJA 10/11A

17.3.2019 MUURAMEN MONITOIMITALO

Koti
klo
Vieras
Muury Punainen
10:45
Muury Musta
Duo Jämsä
11:30
Kapa-51
Toiri Penguins
12:15
Muury Punainen
Muury Musta
13:00
Duo Jämsä
Toiri Penguins
13:45
Kapa-51
   
   
   
   

SARJA 10/11B

17.2.2019 SYDÄN-LAUKAAN KOULU

Koti
klo
Vieras
Laukaan kings stars
9:30
Suolahden urho
Lievestuoreen Kisa
10:15
tipa 10-11
suolahden urho
11:00
happee g-juniorit
Lievestuoreen Kisa
11:45
laukaan kings stars
happee g-juniorit
12:30
tipa 10-11