Otteluohjelmat

OTTELUOHJELMAT

Tältä sivulta löydät sarjojen 04/05A, 04/05B, 06/07, 07/08a, 07/08B, 08/09A, 08/09b, 09/10A, 09/10B, 10/11A, 10/11B otteluohjelman ja reaaliaikaisen tulospalvelun. ylävalikosta voitte valita halutun sarjan.

SARJA 04/05A

11.4 VAAJAKOSKEN LIIKUNTAHALLI OTTELUT & TULOKSET

KAUSI ON PÄÄTTYNYT. KIITOS KAIKILLE SARJAAN OSALLISTUNEILLE JOUKKUEILLE!

KotikloVieras
o2 c2-pojat kilpa
18:10
muury 05
 
 
 

SARJA 04/05B

14.4.2019 KANGASNIEMI KANKAISTEN KOULU OTTELUT&TULOKSET

KAUSI ON PÄÄTTYNYT. KIITOS KAIKILLE SARJAAN OSALLISTUNEILLE JOUKKUEILLE!

KotikloVieras
Kapa-51
10:30
happee d2 musta
o2jkl d2
11:30
suolahden urho 05/06
o2jkl c-tytöt
12:30
happee d2 musta
kapa-51
13:30
o2jkl d2
o2jkl c-tytöt
14:30
suolahden urho 05/06
 
  
 
 
 
 
 
 

SARJA 06/07

14.4.2019 MUURAMEN KULTTUURIKESKUS OTTELUT & TULOKSET

KAUSI ON PÄÄTTYNYT. KIITOS KAIKILLE SARJAAN OSALLISTUNEILLE JOUKKUEILLE!

KotikloVieras
Muury 06
10:30
o2jkl d1 oranssi
suolahden urho 06
11:30
tipa 06/07
o2jkl d1 oranssi
12:30
KAPA-51
suolahden urho 06
13:30
LAUKAAN KINGS FLAMES
TIPA 06/07
14:30
happee d2 valkoinen
KAPA-51
15:30
laukaan kings flames
happee d2 valkoinen
16:30
muury 06

SARJA 07/08A

13.4.2019 JÄMSÄNKOSKI MÄNTYKALLION KOULU OTTELUT & TULOKSET

KAUSI ON PÄÄTTYNYT. KIITOS KAIKILLE SARJAAN OSALLISTUNEILLE JOUKKUEILLE!

KOTIkloVIERAS
duo jämsä
10:30
suolahden urho 07/08
o2jkl 07/08 oranssi
11:30
o2jkl 07/08 musta
o2jkl 07/08 valkoinen
12:30
suolahden urho 07/08
O2JKL 07/08 musta
13:30
duo jämsä
o2jkl 07/08 valkoinen
14:30
o2jkl 07/08 oranssi

SARJA 07/08B

13.4.2019 KANGASNIEMI KANKAISTEN KOULU OTTELUT&TULOKSET

KAUSI ON PÄÄTTYNYT. KIITOS KAIKILLE SARJAAN OSALLISTUNEILLE JOUKKUEILLE!

KOTIkloVIERAS
Kapa-51
10:00
o2-jkl 07/08 punainen
o2-jkl d-tytöt
11:00
laukaan kings jets
o2-jkl 07/08 punainen
12:00
muuramen yritys p07
muuramen yritys p08
13:00
o2-jkl d-tytöt
laukaan kings jets
14:00
kapa-51
muuramen yritys p08
15:00
muuramen yritys p07

SARJA 08/09A

7.4.2019 PIEKSÄMÄKI URHEILUTALO

KAUSI ON PÄÄTTYNYT. KIITOS KAIKILLE SARJAAN OSALLISTUNEILLE JOUKKUEILLE!

Koti
klo
Vieras
pisaba -08/09
10:30
suolahden urho -08/09
duo jämsä
11:15
happee e2
suolahden urho -08/09
12:00
tipa
o2-jkl 09 punainen
12:45
duo jämsä
happee e2
13:30
pisaba -08/09
o2-jkl 09 punainen
14:15
tipa
   
   
   

SARJA 08/09B

30.3.2019 JOUTSAN LIIKUNTAHALLI

KAUSI ON PÄÄTTYNYT. KIITOS KAIKILLE SARJAAN OSALLISTUNEILLE JOUKKUEILLE!

Koti
klo
Vieras
flanels
10:30
muuramen yritys  p08 blacks
laukaan kings sharks west
11:15
o2-jkl 09 valk a
muuramen yritys p08 blacks
12:00
o2-jkl 09 valk b
toiri
12:45
laukaan kings sharks west
o2-jkl 09 valk a
13:30
flanels
o2-jkl 09 valk b
14:15
toiri
FLANELS
15:00
TOIRI
 
 
 
   

SARJA 09/10A

7.4.2019 TIKKAKOSKEN LIIKUNTAHALLI OTTELUT&TULOKSET

KAUSI ON PÄÄTTYNYT. KIITOS KAIKILLE SARJAAN OSALLISTUNEILLE JOUKKUEILLE!

KotikloVieras
Tipa
12:45
Muury blacks
Toiri
13:30
muury reds
muury blacks
14:15
happee 09/10
o2-jkl 09 punainen
15:00
toiri
muury reds
15:45
o2-jkl 09 keltainen
happee 09/10
16:30
o2-jkl 09 punainen
o2-jkl 09 keltainen
17:15
tipa

SARJA 09/10B

14.4.2019 JÄMSÄNKOSKI MÄNTYKALLION KOULU

KAUSI ON PÄÄTTYNYT. KIITOS KAIKILLE SARJAAN OSALLISTUNEILLE JOUKKUEILLE!

KotikloVieras
duo jämsä
10:30
LAUKAAN KINGS SHARKS EAST
o2jkl e-tytöt
11:15
Leppäveden leppä
Laukaan kings sharks east
12:00
lievestuoreen kisa
o2jkl e-tytöt
 12:45
flanels ry 2010 pojat
leppäveden leppä
 13:30
o2jkl f2 musta
flanels ry 2010 pojat
 14:15
lievestuoreen kisa
o2jkl f2 musta
 15:00
duo jämsä
   

SARJA 10/11A

7.4.2019 KANGASNIEMI KANKAISTEN KOULU

KAUSI ON PÄÄTTYNYT. KIITOS KAIKILLE SARJAAN OSALLISTUNEILLE JOUKKUEILLE!

Koti
klo
Vieras
 KAPA-51
10:30
 MuurY Punainen
 Toiri Penguins
11:15
 MuurY Musta
 DUO JÄMSÄ
12:00
 MuurY Punainen
 KAPA-51
12:45
 Toiri
 DUO JÄMSÄ
13:30
 MuurY Musta
   
   
   
   

SARJA 10/11B

13.4.2019 TIKKAKOSKEN LIIKUNTAHALLI OTTELUT&TULOKSET

KAUSI ON PÄÄTTYNYT. KIITOS KAIKILLE SARJAAN OSALLISTUNEILLE JOUKKUEILLE!

Koti
klo
Vieras
laukaan kings stars
11:30
tipa 10-11
happee g-juniorit
12:15
suolahden urho
lievestuoreen kisa
13:00
laukaan kings stars
tipa 10-11
13:45
happee g-juniorit
suolahden urho
14:30
lievestuoreen kisa