Pelatut 04/05B

SARJA 04/05B PELATUT OTTELUT SYKSY

Tältä sivulta löydät sarjan 04/05B PELATUT OTTELUT. Sarjassa pelaa: Happee d2 musta•Muury 05•Kapa-51•o2jkl d1 valkoinen•o2 c2-pojat•o2jkl d2•laukaan kings oilers•o2jkl d1 musta•Suolahden Urho 05/06

15.12.2018 MUURAMEN KULTTUURIKESKUS OTTELUT & TULOKSET

KotikloVieras
muury 05
10:30
o2jkl d1 valkoinen
o2jkl c2
11:30
kapa-51
suolahden urho 05/06
12:30
laukaan kings oilers
o2jkl d1 valkoinen
13:30
kapa-51
o2jkl c2
14:30
suolahden urho 05/06
laukaan kings oilers
15:30
muury 05
 
 
 
 
 
 

1.12.2018 SYDÄN-LAUKAAN KOULU OTTELUT & TULOKSET

KotikloVieras
o2jkl D1 MUSTA
10:30
LAUKAAN KINGS OILERS
o2jkl c2
11:30
HAPPEE d2 MUSTA
o2JKL D1 MUSTA
12:30
suolahden urho 05/06
o2jkl d2
13:30
happee d2 musta
muury 05
14:30
o2jkl c2
o2jkl d2
15:30
suolahden urho 05/06
laukaan kings oilers
 16:30
MuurY 05
 
 
 

18.11.2018 ÄÄNEKOSKEN LUKIO OTTELUT & TULOKSET

KotikloVieras
o2jkl d2
9:15
suolahden urho 05/06
Laukaan Kings Oilers
10:15
O2JKL C2
KaPa-51
11:15
Happee D2 musta
o2jkl d2
12:15
o2jkl c2
laukaan kings oilers
13:15
happee d2 musta
suolahden urho 05/06
14:15
kapa-51
 
 
 
 
  

28.10.2018 VAAJAKOSKEN LIIKUNTAHALLI OTTELUT & TULOKSET

KotikloVieras
O2JKL D1 musta
11:00
Laukaan Kings Oilers
O2JKL D1 valkoinen
12:00
Suolahden Urho 05/06
KaPa-51
13:00
Laukaan Kings Oilers
MuurY 05
14:00
Suolahden Urho 05/06
O2JKL D1 musta
15:00
O2JKL D1 valkoinen
KaPa-51
16:00
MuurY 05
 
 
 
 
  

10.10.2018 AMPPARIPESÄ BUUGI OTTELUT & TULOKSET

Koti klo Vieras
O2JKL C2
19:30
O2JKL D2

29.09.2018 VAAJAKOSKEN LIIKUNTAHALLIN OTTELUT & TULOKSET

KotikloVieras
O2JKL D1 Valkoinen
10:00
o2jkl d2
Suolahden urho 05/06
11:00
happee d2 musta
o2jkl d2
12:00
MUUry 05
o2jkl d1 musta
13:00
suolahden urho 05/06
happee d2 musta
14:00
o2jkl d1 valkoinen
muury 05
15:00
o2jkl d1 musta
 
 
 
 
  

08.09.2018 VAAJAKOSKEN LIIKUNTAHALLIN OTTELUT & TULOKSET

KotikloVieras
Happee D2 musta
10:00
MuurY 05
KaPa-51
11:00
O2JKL D1 valkoinen
MuurY 05
12:00
O2JKL C2
O2JKL D2
13:00
KaPa-51
O2JKL D1 valkoinen
14:00
Laukaan Kings Oilers
O2JKL C2
15:00
O2JKL D1 musta
O2JKL D2
16:00
Laukaan Kings Oilers
O2JKL D1 musta
17:00
Happee D2 musta